ماه مهمانی خدا

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بر شما مبارک باد

جشن روز معلم

**برگزاری جشن روز بزرگداشت مقام شامخ معلم توسط انجمن اولیاء و مربیان با همراهی و همکاری اولیاء عزیز با اجرای برنامه های شاد و متنوع **

* صمیمانه از زحمات کلیه اولیاء گرانقدر به ویژه اعضاء محترم انجمن اولیاء و مربیان بالاخص جناب آقای حر ، سرکار خانم حر ، سرکار خانم ابراهیمی کمال تشکر و امتنان را داریم. 

                                                  *با آرزوی سعادت ، سلامتی و توفیق روز افزون*        

                                                                                                                                                     * روابط عمومی آموزشگاه*

برترین های مسابقات ناحیه و استان و کشور

***افتخارآفرینی دانش آموزان دبستان پسرانه شماره یک دارالقرآن الکریم در

مسابقات ناحیه، استان و کشور***

*رتبه های کسب شده توسط دانش آموزان عزیز در مسابقات قرآن و معارف اسلامی*

                              1- سید محمد سعید مرتضوی       رتبه اول حفظ پنج جزء

                              2- محمد نصر اصفهانی                 رتبه اول اذان

                              3- حسین جان نثاریون                رتبه دوم اذان

                              4- محمد حسین آقاباباگلی          رتبه برتر حفظ

                              5- محمد مهدی شفیعی               رتبه برتر قرائت

                              6- امیر حسین نصری                   رتبه برتر قرائت 

                              7- علی زیبا نژاد                          رتبه برتر قرائت

                             8- علیرضا جوانمرد                      رتبه برتر اذان

***********************************************************************

*رتبه های کسب شده توسط دانش آموزان عزیز در مسابقات فرهنگی- هنری*

                            1- سید هادی کرمانی       رتبه دوم نقاشی با گواش

                           2- علی افروشه               رتبه دوم نقاشی با رنگ و روغن

                           3- محسن ترابی             رتبه سوم کتابخوانی

****************************************************************

*رتبه های کسب شده توسط دانش آموزان عزیز در مسابقات ورزشی*

                           1- سجاد سلیمانی  الف- رتبه سوم مسابقات شنا در ناحیه

                                                         ب- رتبه اول 50 متر کرال پشت در کشور

                                                         ج- رتبه دوم 50 متر پروانه در کشور

                                                         د- رتبه چهارم 100 متر کرال سینه در کشور

                          2- امیر علی لعلی رتبه اول مسابقات موی تای در استان

                         3- محمد متین باقری رتبه اول مسابقات کاتا در استان

                         4- امیر طاها نقاش زرگریان رتبه سوم مسابقات کاراته در کشور

*******************************************************

*برترین های راه یافته به مرحله استان در جشنواره جابربن حیان*

                               1- احسان مجید

                              2- امیر مهدی حلاجی

                              3- امیر علی تقی یار

*****************************************************************

                                                                                           * روابط عمومی آموزشگاه*

مراسم ویژه گرامیداشت روز مادران و همسران شهدا

مراسم ویژه گرامیداشت روز مادران و همسران شهید به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها.