جشن روز معلم

**برگزاری جشن روز بزرگداشت مقام شامخ معلم توسط انجمن اولیاء و مربیان با همراهی و همکاری اولیاء عزیز با اجرای برنامه های شاد و متنوع **

* صمیمانه از زحمات کلیه اولیاء گرانقدر به ویژه اعضاء محترم انجمن اولیاء و مربیان بالاخص جناب آقای حر ، سرکار خانم حر ، سرکار خانم ابراهیمی کمال تشکر و امتنان را داریم. 

                                                  *با آرزوی سعادت ، سلامتی و توفیق روز افزون*        

                                                                                                                                                     * روابط عمومی آموزشگاه*

برترین های مسابقات ناحیه و استان و کشور

***افتخارآفرینی دانش آموزان دبستان پسرانه شماره یک دارالقرآن الکریم در

مسابقات ناحیه، استان و کشور***

*رتبه های کسب شده توسط دانش آموزان عزیز در مسابقات قرآن و معارف اسلامی*

                              1- سید محمد سعید مرتضوی       رتبه اول حفظ پنج جزء

                              2- محمد نصر اصفهانی                 رتبه اول اذان

                              3- حسین جان نثاریون                رتبه دوم اذان

                              4- محمد حسین آقاباباگلی          رتبه برتر حفظ

                              5- محمد مهدی شفیعی               رتبه برتر قرائت

                              6- امیر حسین نصری                   رتبه برتر قرائت 

                              7- علی زیبا نژاد                          رتبه برتر قرائت

                             8- علیرضا جوانمرد                      رتبه برتر اذان

***********************************************************************

*رتبه های کسب شده توسط دانش آموزان عزیز در مسابقات فرهنگی- هنری*

                            1- سید هادی کرمانی       رتبه دوم نقاشی با گواش

                           2- علی افروشه               رتبه دوم نقاشی با رنگ و روغن

                           3- محسن ترابی             رتبه سوم کتابخوانی

****************************************************************

*رتبه های کسب شده توسط دانش آموزان عزیز در مسابقات ورزشی*

                           1- سجاد سلیمانی  الف- رتبه سوم مسابقات شنا در ناحیه

                                                         ب- رتبه اول 50 متر کرال پشت در کشور

                                                         ج- رتبه دوم 50 متر پروانه در کشور

                                                         د- رتبه چهارم 100 متر کرال سینه در کشور

                          2- امیر علی لعلی رتبه اول مسابقات موی تای در استان

                         3- محمد متین باقری رتبه اول مسابقات کاتا در استان

                         4- امیر طاها نقاش زرگریان رتبه سوم مسابقات کاراته در کشور

*******************************************************

*برترین های راه یافته به مرحله استان در جشنواره جابربن حیان*

                               1- احسان مجید

                              2- امیر مهدی حلاجی

                              3- امیر علی تقی یار

*****************************************************************

                                                                                           * روابط عمومی آموزشگاه*

مراسم ویژه گرامیداشت روز مادران و همسران شهدا

مراسم ویژه گرامیداشت روز مادران و همسران شهید به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین سلام الله علیها.

افتتاحیه مدرسه فوتبال

افتتاحیه مدرسه فوتبال25بهمن 97.

برگزیده ای از حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن 97

برگزیده ای از حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن 97